Apmaksa

Kā iepirkties mēbeļu i-veikalā 24a.lv?

Iepazīstieties ar mūsu piedāvātajām precēm un izvēlieties sev nepieciešamo preci.


1) MĀJAS LAPA - ērtākais, ātrākais un drošākais veids pasūtījuma veikšanai:
 PASŪTĪŠANA - ielieciet izvēlēto preci/es grozā (Ielikt grozā), grozā spiediet 'Tālāk' un ievadiet kontaktinformāciju,spiediet 'Tālāk' un izvēlaties apmaksas veidu. Apstipriniet pasūtījumu.


2) E-PASTS - sūtiet savu pieprasījumu uz e-pastu info@24a.lv un mūsu klientu apkalpošanas speciālists apstrādās Jūsu pasūtījumu*


3) TELEFONS - zvaniet mums 24888555 un mēs pieņemsim Jūsu pasūtījumu**
*, ** Lai nerastos pārpratumi par kontaktinformāciju vai piegādes un apmaksas veidiem, rekomendējam pasūtījumu noformēt mājas lapā.


APMAKSAS VEIDI:
1) SKAIDRA NAUDA - Jūs varat norēķināties skaidrā naudā gan saņemot preci noliktavā, gan norādītajā piegādes adresē* (gan Rīgā, gan ārpus Rīgas) , *izņemot ja piegādi veic kurjerpasts UPS;


2) PĀRSKAITĪJUMS - Jūs varat veikt pārskaitījumu gan kā fiziska, gan juridiska persona,rēķins Jums tiks nosūtīts pa e-pastu;


3) LĪZINGS - Jūs varat noformēt līzingu ar izdevīgākajiem nosacījumiem;


4) NORĒĶINU KARTE - Jūs varat veikt maksājumu ar norēķinu karti mēbeļu i-veikala birojā,Rīgā Vagonu ielā 19/21, 2-stāvs. (Pirmdiena - Piektdiena: 10:00 - 18:00).

*Atvainojiet, šobrīd nevar noreķināties ar banku maksājumu kartem.


Ja prece, ko vēlaties iegādāties, nav noliktavā, un tā ir speciāli jāpasūta, Jums būs jāveic priekšapmaksas summa 30% no preces vērtības.


Iegādājoties preci lizingā, jautājumus, kas saistīti ar priekšapmaksu, izskata līzinga kompānija.
Visas preču cenas ir norādītas ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli.
Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā.


Uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins ar apmaksas detaļām. Lūdzu sekojiet e-pastā norādītajai informācijai un apmaksājiet rēķinu.

Ar Jums tuvākajā laikā sazināsies 24a.lv eksperts un precizēs pirkuma detaļas.

Novēlam Jums patīkamus pirkumus!