Par mums


PAR UZŅĒMUMU


 24a.lv – mēbeļu hipermārkets internetā,piedāvājam plašu kvalitatīvu mēbeļu klāstu dažādās cenu kategorijās – no ekonomiskās līdz pat luksus klasei. Mūsu klientiem ir izvēle – iegādāties mēbeles interneta veikalā un saņemt tās ar ātru piegādi līdz pat namdurvīm, vai atbraukt uz mūsu salonu-studiju Rīgā, Vagonu ielā19/21, klātienē apskatīt kolekciju paraugus un saņemt profesionālas konsultācijas.

Preču klāsts
24a.lv plašajā sortimentā ir mēbeles viesistabai, guļamistabai, virtuvei, priekšnamam, bērnistabai, birojam, un ne tikai. Mūsu komanda regulāri apmeklē pasaulē labākās mēbeļu izstādes, lai sekotu nozares tendencēm un ietvertu tās savās kolekcijās. Savukārt nepastarpinātie sadarbības līgumi ar lielākajiem mēbeļu ražotājiem - no Itālijas līdz pat Ķīnai – ļauj garantēt labākās cenas. Mēs darām visu, lai Jums būtu pieejamas kvalitatīvas mēbeles par pieejamām cenām, un lai nenāktos pārmaksāt par starpnieku pakalpojumiem vai dārgu tirdzniecības platību nomu.
Interneta veikalā 24a.lv atradīsiet mēbeles no pasaules klases ražotājiem: WAJNERT, STOLWIT NewElegance, SZYNAKA, BOGFRAN, BRW,BENIX, WERSAL, HALMAR, SIGNAL, ELTAP, PIASKI, LASKI, INTERMEBLE..

Garantija
Mēs rūpīgi atlasām sadarbības partnerus, tāpēc esam pārliecināti par piedāvāto preču kvalitāti. Katrai precei ir divu gadu garantija (atsevišķām biroja mēbelēm garantijas termiņš ir līdz pat pieciem gadiem).